Laseroterapia
  Medycyna estetyczna (m.in. Botox, Mezoterapia igłowa)
  Kosmetyka estetyczna (m.in.
Mikrodermabrazja diamentowa
Mezoterapia bezigłowa )
  Kosmetyka medyczna
(m.in. bezbolesne leczenie trądziku )
  Day Spa - Super oferta
  Kosmetyka tradycyjna
  Makijaż permanentny
  Makijaż ślubny i okazjonalny
  Stylizacja ślubna
  Przedłużanie rzęs na stałe,
trwała na rzęsy
  Lifting bez skalpela
  Redukcja rozstępów i cellulitu
  Stylizacja paznokci
  Tlenoterapia
  Świecowanie uszu
 
 
Byliśmy 1-si w Nowym Sączu.
Zabieg polecany do:
 
usuwania owłosienia
 
zamykania naczynek i rumienia
 
usuwania przebarwień
 
fotoodmładznia twarzy, szyi, dekoltu, dłoni,
 
bezbolesnego leczenia trądziku, zaskórników, stanów zapalnych
 
leczenia blizn i rozstępów
 
Nasz IPL gwarantuje stabilną pracę na najwyższym poziomie jakości. Wyróżnia nas wysoka skuteczność i duża moc urządzeń (nawet do 70 J), którą wykorzystujemy dzięki dużemu doświadczeniu. Ponadto aparaty IPL jako jedne z nielicznych na rynku odcinają wiązkę światła na różnych długościach fal, co daje im przewagę nad innymi urządzeniami laserowymi. Dzięki temu stosuje się je z dużym powodzeniem przy zamykaniu naczyń krwionośnych, fotoodmładzaniu skóry, terapii trądziku różowatego i młodzieńczego.
 
IPL jest produktem najnowszej technologii. Aparaty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości CE, respektowane przez najbardziej wymagające kraje świata. Badania przeprowadzone w USA jednoznacznie udowodniły, że metoda ta trwale usuwa owłosienie. Powszechnie stosowane metody depilacji, np. golenie, chemiczne depilatory, woskowanie, zapewniają zadowalający efekt, utrzymuje się on jednak przez kilka dni lub tygodni.
 
"Laser" IPL emituje łagodną wiązkę promieni przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc cebulkę. Niestety, włosy nie rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia", która trwa 3-8 tygodni. Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi musza być powtarzane minimum 4-8 razy (indywidualna reakcja i uwarunkowania klienta), aby usunąć prawie wszystkie włosy. Pierwszy zabieg poprzedzony jest oceną stanu skóry, ponieważ każda skóra w sposób indywidualny reaguje na zabieg.
 
Fotoodmładzanie IPL to unikatowa nowa i najszybciej obecnie rozwijająca się procedura estetyczna do wizualnej poprawy uszkodzeń skóry spowodowanych fotostarzeniem. IPL ma jako jedyny aparat na rynku dwojaką funkcję; przez odpowiedni dobór filtrów. Fotoodmładzanie pobudza regenerację i odbudowę kolagenu, co powoduje usuwanie drobnych zmarszczek i wygładzanie skóry. Zabieg na całej twarzy daje jednorodny efekt poprawy wyglądu skóry. Nie powoduje skutków ubocznych i nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia. Może być wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach.
 
Szeroki zakres długości fal generowanych przez IPL bardzo skutecznie pozwala leczyć skóry z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi oraz przebarwienia.  
Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą. Zabieg wykonuje lekarz lub odpowiednio przeszkolona kosmetyczka. Przed zabiegiem skora powinna być ogolona, umyta i niczym nieposmarowana. Czas trwania zabiegu i koszt są zróżnicowane w zależności od depilowanej powierzchni Skóra przed zabiegiem nie może być podrażniona preparatami, słońcem, solarium.
 
 
Przeciwwskazania do zabiegw laserowych
 
Ciąża (nie testowano na kobietach ciężarnych) , świeża opalenizna, krem z retinolem (przestać używać na 1 m-c przed zabiegiem), leki światłouczulające, zioła (dziurawiec, nagietek i inne światłouezuiające-), 2-3 tygodnie, depilacja woskiem lub pęsetą, (zaniechać 1 miesiąc przed zabiegiem), bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, peeling (przestać używać min. 1 tydzień przed zabiegiem) .
 
   
Pierwszy zabieg zawsze poprzedza konsultacja kwalifikująca, połączona z próbą laserową.
 
 
 
 
Home | O firmie | Osiągnięcia | Aktualności | Zabiegi | Twój problem | Kursy i szkolenia | Aparatura | Ceryfikaty | Galeria | Cennik | Kontakt
BEAUTY - DERM Centrum Kosmetyczno - Laserowe. Ogólnopolskie wyróżnienie "Najlepszy Gabinet Roku", Nowy Sącz
Realizacja projektu: Verakom - projektowanie stron www Nowy Sącz